Kontakt

Wybierz salon

Nawrot

Długołęka, ul. Wrocławska 33A

55-095 Mirków

Zobacz więcej

Nawrot

Długołęka, ul. Wrocławska 33A

55-095 Mirków

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
SALON
PON-PT 8:00 - 19:00 | SOB 8:00 - 15:00
tel. +48 (71) 71 88 300
email: salon.hyundai@nawrot.pl

SERWIS
PON-PT 8:00 - 20:00 | SOB 8:00 - 15:00
tel. +48 (71) 71 88 330
email: serwis.hyundai@nawrot.pl

 

Nowy Salon i Serwis Hyundai Nawrot to jeden z największych i najnowocześniejszych salonów tej marki w Polsce. To także najnowocześniejszy autoryzowany serwis BEZ KOLEJKI. Zapraszamy do Długołęki koło Wrocławia!

 


 

Hyundai centrala – 71 71 88 300

Recepcja salonu – 71 71 88 310

Recepcja serwisu – 71 71 88 330

Magazyn części – 71 71 88 350

Samochody używane – 71 71 88 271

Serwis blacharsko-lakierniczy – 71 71 88 210

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

RECEPCJA

 

Pon - Pt: 8:00 - 19:00, Sob: 8:00 - 15:00

 

Maja Handzel
Maja Handzel

Recepcja salonu

tel. 71 71 88 300
e-mail: m.handzel@nawrot.pl

Magdalena Serafin
Magdalena Serafin

Recepcja salonu

tel. 71 71 88 300
e-mail: m.serafin@nawrot.pl

SALON

 

Pon - Pt: 8:00 - 19:00, Sob: 8:00 - 15:00

 

Arkadiusz Trzeciakiewicz
Arkadiusz Trzeciakiewicz

Szef sprzedaży

tel. +48 577 566 799
e-mail: a.trzeciakiewicz@nawrot.pl

Maciej Lebek
Maciej Lebek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

tel. +48 577 566 140
e-mail: m.lebek2@nawrot.pl

Bartosz Elias
Bartosz Elias

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

tel. +48 577 566 940
e-mail: b.elias@nawrot.pl

Szymon Leśnicki
Szymon Leśnicki

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

tel. +48 577 566 520
e-mail: s.lesnicki@nawrot.pl

Paweł Kowalski
Paweł Kowalski

Specjalista ds. sprzedaży samochodów

tel. +48 577 566 740
e-mail: p.kowalski@nawrot.pl

Małgorzata Duda
Małgorzata Duda

Specjalistka ds. sprzedaży samochodów

tel. +48 577 566 840
e-mail: m.duda@nawrot.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY FLOTOWEJ

 

Pon - Pt: 8:00 - 19:00, Sob: 8:00 - 15:00

 

Dariusz Suchojad
Dariusz Suchojad

Kierownik sprzedaży flotowej

tel. tel. +48 577 566 885
e-mail: d.suchojad@nawrot.pl

Michał Sierpowski
Michał Sierpowski

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. +48 577 566 306
e-mail: m.sierpowski@nawrot.pl

UBEZPIECZENIA

 

Pon - Pt: 8:00 - 19:00, Sob: 8:00 - 15:00

 

Joanna Maćków
Joanna Maćków

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń

tel. +48 577 566 449
e-mail: j.mackow@nawrot.pl

Natalia Strębska
Natalia Strębska

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń

tel. +48 577 566 234
e-mail: n.strebska@nawrot.pl

SERWIS

 

Pon - Pt: 8:00 - 20:00, Sob: 8:00 - 15:00

 

Paweł Cegielski
Paweł Cegielski

Szef serwisu

tel. +48 71 71 88 331
e-mail: p.cegielski@nawrot.pl

Paweł Grochowski
Paweł Grochowski

Doradca serwisowy

tel. +48 71 71 88 334
e-mail: p.grochowski@nawrot.pl

Damian Klaczyński
Damian Klaczyński

Doradca serwisowy

tel. +48 71 71 88 335
e-mail: d.klaczynski@nawrot.pl

Tomasz Cetkowski
Tomasz Cetkowski

Doradca serwisowy

tel. +48 71 71 88 336
e-mail: t.cetkowski@nawrot.pl

CZĘŚCI

 

Pon - Pt: 8:00 - 20:00, Sob: 8:00 - 15:00

 

Remigiusz Matecki
Remigiusz Matecki

Szef magazynu

tel. +48 577 566 440
e-mail: r.matecki@nawrot.pl

Rafał Bandrowicz
Rafał Bandrowicz

Specjalista ds. części i akcesoriów

tel. +48 71 71 88 350
e-mail: r.bandrowicz@nawrot.pl

Tomasz Leszczyszyn
Tomasz Leszczyszyn

Specjalista ds. części i akcesoriów

tel. +48 71 71 88 350
e-mail: t.leszczyszyn@nawrot.pl

Michał Nowak
Michał Nowak

Specjalista ds. części i akcesoriów

tel. +48 71 71 88 350
e-mail: m.nowak@nawrot.pl