Zabawa właśnie została zdefiniowana na nowo.

Stworzony z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy, nowy Hyundai i30 N zyskał jeszcze większą moc, nowe elementy wyposażenia oraz najnowszą inteligentną technologię. Równowaga zachowana pomiędzy imponującymi osiągami i wyścigową dynamiką jazdy oraz wygodą i komfortem wnętrza, sprawiają, że jest to idealny samochód sportowy do jazdy na co dzień.

Ze świetnej rzeczy zrobiliśmy coś jeszcze lepszego.

Od premiery nagradzanego i30 N ciężko pracowaliśmy, aby coś wspaniałego było jeszcze lepsze. Opierając się na wnioskach wyciągniętych z naszego bardzo udanego pakietu wyścigowego i30 N TCR i zmotywowanych opiniami społeczności entuzjastów N – główne ulepszenia obejmują: wprowadzenie 8-biegowej przekładni dwusprzęgłowej N DCT z szeregiem nowych funkcji, zwiększoną  mocą i momentem obrotowym.
Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. The N DCT 8-speed dual clutch transmission of the new high-performance Hyundai i30 N.

  Skrzynia 8DCT N.

  Jeszcze więcej radości z jazdy: 8-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów z łopatkami i nowymi funkcjami N Performance, zapewniającymi jeszcze bardziej sportowe wrażenia.

 2. The 280 PS engine of the new Hyundai i30 N performance hatchback.

  Jeszcze lepsze osiągi.

  Moc aż 280 KM, wyższy moment obrotowy i moc przy niższych obrotach – dla jeszcze lepszego przyspieszenia i znacznie większej frajdy z jazdy.

 3. The 10.25" touchscreen inside the new Hyundai i30 N performance hatchback.

  N Grin Shift.

  Naciśnij i uśmiechnij się – uwolnij pełną wydajność N przez 20 sekund za pomocą jednego przycisku. Ciesz się maksymalnym momentem obrotowym i przyspieszenie, wyjątkowym dźwiękiem wydechu.

  Muzyka dla uszu. Naciśnij i podgłośnij!

  Lepszy niż jakakolwiek playlista, potężny warkot znakomicie dostrojonego układu wydechowego i30 N to muzyka dla uszu entuzjastów osiągów. Dźwięki wydechu to słodko brzmiące przypomnienie, że i30 N jest skonfigurowany tak, aby w momencie naciśnięcia pedału gazu przeszył Cię inspirowany wyścigami dreszczyk emocji.⁠

  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. four-cylinder 2.0 turbo petrol engine of the new Hyundai i30 N performance hatchback.

   Osiągi.

   Główne zmiany obejmują: dwusprzęgłową skrzynię biegów N DCT z łopatkami zmiany biegów oraz zwiększoną moc i moment obrotowy w pakiecie Performance.
  2. Menu screen of the audio-visual navigation system inside the new Hyundai i30 N performance hatchback.

   Łączność.

   Performance Driving Data System pozwala monitorować i poprawiać osiągi podczas jazdy. Zobacz: moc , moment obrotowy, turbodoładowanie, przeciążenie i czasy okrążeń.
  3. Infographic of the SmartSense safety features of the new Hyundai i30 N performance hatchback

   Bezpieczeństwo.

   Nowy i30 N został zmodernizowany o najnowsze funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy Hyundai Smart Sense, aby zapewnić jeszcze większy spokój.

   Poznaj całą rodzinę Hyundai N.

   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. 1
   2. 2
   3. 3
   the Hyundai i30 TCR N in the lead of a touring car race.

   Wyścigi samochodów turystycznych: i30 TCR N.

   Z 12 tytułami, 67 zwycięstwami i 148 miejscami na podium w 2020 roku, wyścigi klientów Hyundai Motorsport znajdują się na szczycie wyścigów TCR.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, nowy i30 N jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych standardowych gwarancji w branży.
   a young woman smiling as she gets ready to drive her new i30 N performance hatchback.
   1
   Hyundai 5 year unlimited mileage warranty