Nowy i30

 

Gotowy na bezpieczeństwo, łączność i wydajność.

Nowy Hyundai i30 jest dopracowany w każdym szczególe: odnowiony, odważny design, doskonała łączność i 48-woltowy układ hybrydowy, zapewniający większą wydajność. Przygotuj się.

Zalety

Którą wersję wybierzesz: klasyczną czy N Line?

Obie wersje zyskały odświeżony design i są dostępne w trzech rodzajach nadwozia.
Tak, przyciągająca uwagę wersja N Line jest dostępna również w nowym i30 Wagon.

image of the new Hyundai i30 in regular and N Line trim, next to each other

Design

Nowy wygląd zewnętrzny: mocny, odważny i elegancki.

Wygląd zewnętrzny nowego i30 jest jednocześnie odważny i elegancki, dzięki czemu wzbudza więcej emocji. Nowy i30 oferuje zupełnie nowe, dwukolorowe wzory 16 lub 17-calowych felg aluminiowych, które sprawiają, że boczny widok nowego i30 jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Możesz być pewny, że zabierze Cię wszędzie i to w wielkim stylu.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. close up of the new Hyundai i30 front side

  Wyróżnij się na drodze.

  Wygląd zewnętrzny nowego i30 jest jednocześnie odważny i elegancki, dzięki czemu wzbudza więcej emocji. Zaprojektowany na nowo przedni zderzak i nowy kaskadowy grill ze zmienionym wzorem optycznie poszerzają samochód.

 2. close up of the new Hyundai i30 headlights

  Odważny wygląd.

  Nowe, smuklejsze reflektory w technologii LED oraz nowe, charakterystyczne światła ledowe do jazdy dziennej w kształcie litery V dopełniają nowoczesny wygląd przodu.

 3. close up of the new Hyundai i30 rear

  Imponujący zderzak tylny.

  Nowością jest również tył nowego i30 ze zderzakiem o poprawionej aerodynamice. Tylne, zespolone światła LED również zawierają motyw litery V dla uzyskania efektu symetrii pomiędzy przodem a tyłem nadwozia.

  Odświeżone wnętrze: eleganckie i wygodne.

  Wnętrze nowego i30 zachęci Cię nowymi kolorami wykończenia, pokryciem tapicerek oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i systemami bezpieczeństwa. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą.

  interior shot of the new Hyundai i30 dashboard
  1

  Deska rozdzielcza w stylu High-tech.

  Nowa deska rozdzielcza jest wyposażona w 7-calowy zestaw cyfrowych zegarów oraz ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala, który ułatwia dostęp do wszystkich funkcji samochodu, takich jak system multimedialny, nawigacja czy łączność ze smartfonem.

  new air vents of the new Hyundai i30
  1

  Wyrafinowane nawiewy powietrza.

  We wnętrzu nowego i30 można dostrzec bardziej wyrafinowane i nowoczesne nawiewy powietrza.

  Wersja N Line

  Hyundai i30 ostry jak chilli.

  Zobacz jak możesz przenieść się na wyższy poziom dzięki usportowionej wersji N Line, zainspirowanej niezwykle wydajnym i30N. Sportowa stylistyka N Line wyróżnia się świeżym, odważnym wyglądem, podkreślonym przez śmiały design - sportowy grill, nowe zderzaki, reflektory i koła oraz zmodernizowane wnętrze.

  Po raz pierwszy i30 Wagon w wersji N Line.

  Dynamiczna, inspirowana sportami motorowymi wersja N Line została poddana kompleksowym zmianom wyglądu w modelach i30 Hatchback i Fastback. Ponadto, po raz pierwszy, wersja N Line jest dostępna również w nowym i30 Wagon. Oznacza to, że wersja N Line będzie dostępna dla wszystkich trzech typów nadwozia Hyundaia i30.

  Łączność

  Samochód, telefon i Ty połączeni razem.

  Nowy i30 oferuje najnowocześniejsze systemy łączności. Nowy, 7-calowy zestaw cyfrowych zegarów i nowy system nawigacji z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala zapewniają bezpieczniejszą jazdę i pozwalają na większą indywidualizację pod kątem kierowcy. Nowy i30 oferuje również pełną kompatybilność z Android Auto i Apple Car Play, a począwszy od lata 2020 wprowadzona będzie możliwość bezprzewodowego połączenia z telefonem. Nowy i30 oferuje także bezprzewodowe ładowanie telefonu.

  image of the new Hyundai i30 dashboard from the driver's perspective
  1

  10,25-calowy ekran dotykowy z nawigacją.

  Wraz z systemem nawigacji otrzymujesz także 5-letnią darmową subskrypcję do usługi Bluelink oraz Hyundai Live. Usługa Hyundai Live dostarczy w czasie rzeczywistym informacje dotyczące ruchu drogowego, dostępności miejsc parkingowych, pogody oraz lokalizacji stacji benzynowych i cen paliwa.

  Usługa Bluelink®

  Nowy Hyundai i30 oferuje technologię Bluelink firmy Hyundai, która zapewnia szeroki zakres usług łączności, takich jak Hyundai LIVE, a także funkcje zdalne, obsługiwane za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Bluelink umożliwia Ci kontrolowanie samochodu za pomocą telefonu lub komend głosowych, dzięki systemowi rozpoznawania komunikatów głosowych online.

  screenshot of the connected routing on the navigation system

  Łączność podczas jazdy.

  Zdalne przesyłanie danych na temat warunków drogowych zapewnia nie procesor wbudowanej nawigacji lecz silny serwer Chmury Hyundai. Dlaczego takie rozwiązanie jest najlepsze? Ponieważ pozwala to bardziej precyzyjnie określić warunki na drodze, wybrać optymalną trasę i przewidzieć czas jazdy.

  Man with smartphone crossing the street: Last Mile Guidance

  Nawigacja po zaparkowaniu.

  Możesz zaparkować Nowego i30 jeszcze przed dotarciem na miejsce parkowania! Jeśli jesteś w promieniu 200m-2km od wybranego miejsca, możesz powierzyć nawigację aplikacji Bluelink. Posługując się rozszerzoną rzeczywistością, Twój telefon pokieruje Cię dokładnie tam gdzie chciałeś dotrzeć.

  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. Screenshot of bluelink app on the iphone: unlocking the car

   Zdalnie otwieranie i zamykanie drzwi.

   Zapomniałeś zamknąć samochód? Nie martw się, Nowy i30 powiadomi Cię o tym, wysyłając powiadomienie na Twój telefon. Następnie, używając specjalnego kodu PIN w aplikacji Bluelink, możesz zdalnie zablokować swój pojazd.

  1. 1
  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. Screenshot of bluelink app on the iPhone: send destination to car

   Wybierz cel podróży.

   Jeśli Twój Nowy i30 wyposażony jest w nawigację, za pomocą usługi Bluelink możesz wybrać swój cel podróży, jeszcze przed wejściem do samochodu. Bluelink zdalnie zsynchronizuje Twoją nawigację z obranym kierunkiem. Ty tylko wsiadasz i jedziesz.

  1. 1
  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. screenshot of bluelink app on the iPhone: find parked car

   Znajdź swój samochód.

   Zapomniałeś gdzie zaparkowałeś? Żaden problem, po prostu uruchom aplikację Bluelink, która powiadomi Cię o aktualnej lokalizacji Twojego pojazdu.

  1. 1
  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. screenshot of a bluelink notification on the iPhone: theft detection alert

   Powiadomienie o włączeniu alarmu.

   Bluelink cały czas czuwa i pilnuje Twojego samochodu. Jeśli ktoś spróbuje włamać się do pojazdu, aplikacja natychmiast Cię o tym poinformuje.

  1. 1

  Bezpieczeństwo

  System Hyundai SmartSense

  Nowy i30 wyposażony jest w pakiet bezpieczeństwa Hyundai SmartSense, dzięki czemu jest bardziej bezpieczny niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz system w całości jest zintegrowany z Nowym i30, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i tym których kochasz.

  LFA

  Asystent Podążania Pasem Ruchu (LFA)

  Po raz pierwszy, Nowy i30 zawiera funkcję LFA, która automatycznie steruje układem kierowniczym, aby utrzymać pojazd na środku pasa. Utrzymuje przy tym prędkość pomiędzy 0 a 145 km/h. LFA działa zarówno na autostradach jak i na miejskich drogach.


  FCA

  Asystent unikania kolizji czołowych (FCA)

  FCA monitoruje drogę używając radaru oraz kamery i automatycznie hamuje, gdy wykryje na drodze nagły ruch samochodów, pieszych lub rowerzystów.


  BCA

  System monitorowania martwego pola (BCA)

  Przy pomocy dwóch sensorycznych radarów na tylnym zderzaku, system BCA poinformuje Cię gdy wykryje ruch w tzw. martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji włączysz drogowskaz, system użyje głosowego znaku ostrzegawczego lub zablokuje kierownicę, jeśli wykryje zagrożenie.


  RCCA

  Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

  Podczas cofania w miejscach o niskiej widoczności, system nie tylko ostrzega kierowcę o zbliżających się z boku pojazdach ale również automatycznie hamuje.

  Osiągi

  Rozszerzona gama układów napędowych.

  Zwiększona wydajność i lepsze osiągi dzięki nowej gamie silników. Zelektryfikowany 48-woltowy układ hybrydowy obniża emisję CO2 dzięki zwiększeniu wydajności paliwa. Sześciobiegowa inteligentna manualna skrzynia biegów (6iMT) oddziela silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i obniżenie zużycia paliwa.

  Detail image of a Hyundai Turbo GDi petrol engine

  Silnik benzynowy.

  Bazową jednostką jest całkowicie nowy silnik 1.5 DPI o mocy 110 KM. Drugi silnik benzynowy to 1.0 T-GDI o mocy 120 KM. Natomiast topowa jednostka w gamie i30 to silnik 1.5 T-GDI o mocy 160 KM, który standardowo występuje z 48-woltowym hybrydowym układem napędowym i dostępny jest z sześciobiegową inteligentną manualną skrzynią biegów (6iMT) lub siedmiobiegową skrzynią dwusprzęgłową (7DCT).  Detail image of a Hyundai diesel engine

  Silnik Diesla.

  Silnik Diesla 1.6 CRDI będzie dostępny w dwóch wariantach: podstawowy o mocy 115 KM oraz drugi o mocy 136 KM, który standardowo będzie łączony z 48-woltowym hybrydowym układem napędowym. Hybryda współpracuje z sześciobiegową inteligentną manualną skrzynią biegów (6iMT) lub siedmiobiegową skrzynią dwusprzęgłową (7DCT).

  Gwarancja

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

  Nowy i30, tak jak każdy inny model Hyundai, został zaprojektowany przy zachowaniu najwyższych standardów. Potwierdzamy doskonałą jakość 5-letnią gwarancja przebiegu, dzięki czemu możesz cieszyć się życiem bez dodatkowych zmartwień o Twój samochód. Możesz cieszyć się spokojem ducha, który zapewni Ci najlepsza w branży gwarancja – standardowa.

  Propozycja dotyczy wskazanych modeli w leasingu na określonych warunkach. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Hyundai. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Promocyjny leasing dostępny do 30.09.2020r.

  Hyundai Finance jest nazwą handlową, pod która BNP Paribas Leasing Services Sp. z o. o. we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. oferują usługi finansowe w sieci Dealerskiej Hyundai. Hyundai Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Hyundai Motor Corporation, a BNP Paribas Bank Polska S.A. wraz z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o. o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie sublicencji.