Kup samochód bez
wychodzenia z domu.

Ozonowanie w cenie

Kup samochód bez wychodzenia z domu.

Ograniczona mobilność nie musi oznaczać braku możliwości zakupu wymarzonego samochodu. Teraz możesz kupić nowy samochód marki Hyundai, korzystając z atrakcyjnych promocji, bez wychodzenia z domu lub ograniczając swoje wizyty w salonie Hyundai do absolutnego minimum. Jak to zrobić? Zapoznaj się z poniższymi krokami i przekonaj się, jak prosty i wygodny może być zakup Twojego nowego samochodu Hyundai. Dodatkowo, na każdym kroku procesu będzie towarzyszyć Ci Doradca Handlowy wybranego przez Ciebie Dealera, służąc wsparciem i doświadczeniem.

#zostanwdomu

Jak to działa?

Zapoznaj się z procesem zakupu bez wychodzenia z domu lub przy minimalnej liczbie wizyt w salonie. Wyjaśniamy jak krok po kroku wygląda wygodny i bezpieczny zakup samochodu:

1. Wybierz swój model Hyundai

Usiądź komfortowo i zapoznaj się z ofertą modeli Hyundai na naszej stronie hyundai.pl. Skonfiguruj swój wymarzony samochód online w wygodny i szybki sposób.

Konfigurator

2. Zapytaj o ofertę

Jeżeli wybrałeś już interesującą Cię konfigurację wybranego modelu, ale także jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z wybranym Dealerem Hyundai i zapytaj o ofertę.

Możesz wybrać kontakt bezpośrednio z Dealerem przez telefon, e-mail lub chat.

Kontakt

3. Prezentacja samochodu i oferta

Doradca Handlowy wybranego przez Ciebie Dealera skontaktuje się z Tobą i zaproponuje termin video spotkania, podczas którego zbada Twoje potrzeby. Mimo kontaktu na odległość, Doradca Handlowy przeprowadzi także profesjonalną, pełną prezentację video wybranego przez Ciebie samochodu oraz odpowie na wszelkie pytania. Będziesz się czuł tak, jakbyś naprawdę był w salonie Dealera Hyundai.

Telefon E-mail Facebook Messanger WhatsApp Skype Viber

Następnie Doradca Handlowy przygotuje dla Ciebie symulację oferty cenowej, doradzi najkorzystniejszą formę finansowania oraz ubezpieczenia samochodu Hyundai. Komplet symulacji otrzymasz prosto na podany przez Ciebie adres e-mail.

4. Zakup i finansowanie *

Jeśli zdecydowałeś się na zakup, wszystkie wymagane do zrealizowania transakcji dokumenty otrzymasz na adres e-mail do wglądu. Zakup za gotówkę, kredyt, leasing, abonament? Twój Doradca Handlowy będzie do Twojej dyspozycji w razie pytań, przeprowadzi Cię przez cały proces transakcji, w zależności od wybranej przez Ciebie formy finansowania samochodu Hyundai.

W przypadku wybrania niektórych opcji zakupu lub finansowania wizyta w salonie może być niezbędna, jednak wówczas postaramy się, aby Twoja ewentualna obecność w salonie była ograniczona do minimum. Twój Doradca Handlowy będzie proponował przeprowadzenie jak największej liczby formalności online lub za pośrednictwem kuriera bądź poczty.

5. Odbiór samochodu z dostawą

Na Twoje życzenie, i po ustaleniu warunków, Twój Doradca Handlowy zajmie się rejestracją Twojego nowego samochodu w Twoim imieniu. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z usługi dostawy (door-to-door), Twój zarejestrowany, gotowy do jazdy samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Samochód przed wydaniem jest dezynfekowany przez ozonowanie. Dezynfekcji poddane jest wnętrze samochodu oraz układ klimatyzacji.

Wygodnie i bezpiecznie, możesz ruszać w drogę i cieszyć swoim nowym samochodem Hyundai!

Zalety zakupu online

 • Wychodzenie z domu ograniczone do absolutnego minimum.
  Fizyczna wizyta w salonie jest konieczna tylko w przypadku wyboru niektórych opcji finansowania.
 • Niezbędne formalności załatwisz online.
  Dokumenty zostaną dostarczone w wygodny sposób.
 • Samochód zostanie zaprezentowany podczas video prezentacji.
  Będąc w domu będziesz się czuł tak, jakbyś naprawdę był w salonie Dealera Hyundai.
 • Oszczędność czasu i wygoda.
 • Wygodna dostawa samochodu w wybranym miejscu i terminie.
  Możesz wybrać dostawę pod dom, swoją firmę, parking. Szczegóły dostawy uzgodnisz z Doradcą Handlowym.
 • Bezpieczeństwo i higiena.
  Twój nowy samochód będzie zdezynfekowany przez ozonowanie.